fbpx
חיפוש

איך תעלו את הסיכוי שטיפול הסרת השיער שלכם יעבוד? התשובה בפנים: מהו טיפול הסרת השיער שיעבוד עבורכם?

גוף חלק ומראה נקי ואסתטי – היום, נשים וגברים מוכנים להשקיע עשרות אלפי שקלים על מנת להשיג את המטרה הנכספת, ולהשתחרר מן העול של טיפולי הסרת שיער ביתיים חוזרים כמו שעווה, גילוח, וכדומה.

בתחום הסרת השיער, תמצאו מגוון אדיר של אפשרויות, הצעות ומכשירים אולם האמת היא שכל השיטות להסרת שיער סובבות סביב שתי טכניקות שונות: הסרת שיער בלייזר, והסרת שיער בטכנולוגיית IPL.

מי שבוחרים בתהליך הסרת שיער במכון מקצועי, נאלצים להיפרד מאלפי שקלים לטובת סדרת טיפולים – עבור כל אזור. לא אחת מתגלה כי הטכניקה המשמשת להסרת שיער אינה יעילה עבור המטופל.

 

סנסילייט פרו - המכשיר הביתי להסרת שיער מבית סנסיקה

סנסילייט פרו – מכשיר הסרת שיער בעלת טכנולוגיה מתקדמת, מנגנוני אבטחה מתקדמים, וכמות בלתי מוגבלת של הבזקים – בנוחות הבית שלכם!

למעשה, בשל השיעור הגבוה של שביעות רצון מהמוצר, סנסיקה מאפשרת חודשיים התנסות במוצר עם אפשרות להחזר מלא בסופם! רוצים לשמוע עוד? מלאו את פרטיכם כאן – ונחזור אליכם!

  לקבלת ייעוץ אסתטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  היתרונות של IPL על פני הסרת שיער בלייזר

  בואו נתחיל מהבחירה בין הסרת שיער בלייזר לבין הסרת שיער באמצעות טכנולוגיית IPL: בין שתי אלה, ניראה כי IPL היא עדיפה, מפני שמכשיר הסרת שיער בטכנולוגיית IPL משחרר פולסים של אור במגוון אורכים כך שהוא יעיל ומאפשר תוצאות ניכרות במגוון נרחב יותר של גווני עור ושיער. במכשירי הלייזר הקרן היא מונוכרומטית, כלומר, פועלת בתדר יחיד וקבוע. קרן הלייזר פוגעת בזקיק השערה והיא יעילה יותר בגוון עור בהיר. הטיפולים בעלי יעילות מופחתת בגוון שיער בהיר או בשיער דק ופלומתי.

  הסרת שיער ב – IPL (Intense Pulsed Light), לעומת זאת, פועלת במגוון משתנה של אורכי גל, מה שמאפשר להתאים את סוג הטיפול ואורך הגל לגוון העור ולסוג השיער (עובי, צפיפות, גוון). בטכנולוגיית IPL קרני אור באורכים שונים פוגשים את זקיקי השיער ומותמרים לאנרגיית חום אשר פוגעת בזקיק.

   

  הסרת שיער ביתית או הסרת שיער במכונים המקצועיים?

  במרבית המקרים, הסיבה לבחירה במכונים מקצועיים להסרת שיער היא השימוש בטכנולוגיות מתקדמות יותר שלא פשוט למצוא במכשירים המיועדים לשימוש ביתי בתחום הסרת השיער. כשאתם בוחרים בין מכשירים להסרת שיער בעוצמות שונות – ניתן להבין כי בהסרת שיער האפשרות לתהליך קצר יותר, עוצמתי יותר, ובעל השפעה לטווח ארוך יותר היא עדיפה, במיוחד אם מדובר במכון מקצועי ומנוסה ובטכנולוגיות שקיבלו את אישור משרד הבריאות הישראלי ו/או את אישור ה – FDA, מנהל התרופות האמריקני.

  ביחד עם זאת, בטיפולי הסרת שיער קשה להשיג וודאות שבחרתם נכון. כל מכון להסרת שיער מתמודד עם שיעור מסויים של מטופלים שמסיימים סדרה של טיפולים ללא השפעות מספקות. המשמעות היא ביקורים חוזרים במכון הסרת השיער, לצד עלויות גבוהות, זאת לעומת העלות החד פעמית עבור כמות טיפולים בלתי מוגבלת בהסרת שיער ביתית.

  SensilightPRO המכשיר הביתי להסרת שיער מבית סנסיקה

   

  סנסילייט פרו הוא מהמכשירים המתקדמים להסרת שיער ביתית, עם טכנולוגיה מתקדמת ומנגנוני בטיחות קפדניים. אנחנו מזמינים אתכם להתנסות במכשיר החדשני – ועכשיו במחיר מיוחד!

  טכנולוגיית RPL – כמו IPL אבל עם מנגנוני בטיחות ייחודיים

  לצד הטכנולוגיות המוכרות להסרת שיער, יש טכנולוגיה אחת חדשנית שהיא פרי הפיתוח של סנסיקה, חברה ישראלית המוכרת כיצרנית מכשור אסתטי לשימוש ביתי בכל העולם.

  הטכנולוגיה הזו מכונה RPL – Reactive Pulsed Light והיא ייחודית לסנסילייט פרו – מכשיר הסרת השיער הביתי של סנסיקה.

  בטכנולוגיית RPL נעשה שימוש בגלי אור על בסיס טכנולוגיית IPL, ובנוסף לכך – המכשיר החכם מתאים את אורך הגל לגוון העור והשיער אצל כל מטופל בנפרד. לצד ההתאמה האופטימלית למאפייני העור והשיער לקבלת תוצאות מושלמות – טכנולוגיית RPL גם כוללת היבטים חשובים של בטיחות בטיפול, כאשר הפולסים משתחררים רק במגע מלא בין העור לחלונית הטיפול.

   

  מכשירים ביתיים להסרת שיער

  מכשירים רבים להסרת שיער ביתית מספקים טכנולוגיה או עוצמת טיפול שהיא פחות עדיפה על פני זו המוצעת במכונים להסרת השיער. ביחד עם זאת,

  סנסילייט פרו עם טכנולוגיית RPL המתקדמת

  סנסילייט פרו, המכשיר הביתי להסרת שיער מבית סנסיקה,

  מציע טכנולוגיה עדיפה על פני מכשירים מתחרים להסרת שיער יעילה יותר וגם בטוחה יותר. הנה כמה מהיתרונות של סנסילייט פרו:

  • הטכנולוגיה בה נעשה שימוש היא RPL – טכנולוגיית IPL הכוללת התאמת אורך גל האור בכל פולס לגוון העור והשיער.
  • המכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה – CE האירופאי וה – FDA האמריקני, ומומלץ על ידי בעלי מקצוע רבים.
  • סנסילייט פרו הוא נטען, ופועל בצורה אלחוטית כך שהטיפול בו הוא נוח במיוחד.
  • הוא מגיע עם שתי חלוניות טיפול: אחת גדולה לכיסוי שטחים נרחבים בזמן קצר וטיפול באזורים גדולים יותר, ואחת קטנה להסרת שיער באזורים עדינים.
  • אין מגבלה לכמות הפולסים במכשיר, כך שניתן לבצע טיפולי הסרת שיער במספר לא מוגבל של אזורים ואפילו להשאיל לבני ובנות משפחה או חברות/ים.
  • זמן הטיפול הוא קצר, רק עשר דקות בכל פעם, ובנוחות הבית שלכם.
  • והמחיר? ללא ספק, זול יותר גם מתג המחיר של הסרת שיער באזור אחד במכון מקצועי.

  סנסילייט פרו – התחילו היום!

  סנסילייט פרו הוא מכשיר ביתי להסרת שיער שיש לו את כל היתרונות, לא בכדי, מסביב לעולם הוא נהנה מסקירות וביקורות אוהדות כל כך. כעת, ניתן להשיג אותו לתקופת התנסות של 60 ימים, במחיר מיוחד. מלאו את פרטיכם כאן, ונציג מקצועי יחזור אליכם עם כל הפרטים!

   

   לקבלת ייעוץ אסתטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   אם את סובלת מקמטים בין אם זה התחלה של קמטוטים סביב העיניים, השפתיים, במצח או בכל אזור אחר בפנים, או שאת רוצה למנוע קמטים
   אביב 2024 כבר כאן – ואנחנו רוצים להגיע אליו מוכנות! ים? בריכה? חופשה בחו"ל? דייט בשמלה קצרצרה שתסובב ראשים? אם גם את מעדיפה להסיר
   דילוג לתוכן