fbpx
חיפוש

אלפי משתמשים בעולם כבר דירגו: סנסילייט פרו המכשיר המנצח להסרת שיער בבית

המכשיר הביתי להסרת שיער סנסילייט פרו מבית סנסיקה מאפשר טיפולי הסרת שיער בבית בטכנולוגיית החדשנית RPL שהיא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום, המבוססת על טכנולוגיית ה IPL שכבר הוכיחה את עצמה, אותה טכנולוגיה הנפוצה להסרת שיער במכשירים המקצועיים של מכוני היופי. סנסילייט פרו מציע את כל היתרונות: הסרת שיער באיכות מקצועית, בבטיחות מקסימלית – ובנוחות הבית שלכם!

במכוני יופי ואסתטיקה המציעים טיפולים להסרת שיער, מטופלים מזמינים טיפולים לפי אזור – ומשלמים הרבה כסף. לעומת זאת, בהסרת שיער עם מכשירים ביתיים, אין שום הגבלה על מספר הטיפולים, האזורים, ואפילו המשתמשים. אבל, האם היעילות של המכשירים הביתיים, היא ברת השוואה לזו של המכשור המקצועי של מכוני האסתטיקה? לא תמיד.

מהפיכה של ממש בעולם המכשירים הביתיים להסרת שיער

הסנסילייט פרו (Sensilight PRO) הינו מכשיר רפואי, המאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה FDA האמריקאי ו ה CE האירופאי, המכשיר מאפשר טיפולי הסרת שיער בבית, בטכנולוגיית RPL שהיא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום, המבצעת בדיקות בטיחות והתאמת ההבזק לגוון העור עם כל הבזק, וללא הגבלת אזורים או טיפולים. התוצאה? הסרת שיער בלי הגבלת מספר טיפולים, אזורים או משתמשים, ביעילות גבוהה, בנוחות הבית שלכם ובמחירים נמוכים מאוד ביחס לאותם השירותים במכונים המורשים.

אם נשמע לכם שמדובר בכל היתרונות – אתם פשוט צודקים. באילו אזורים בגוף אפשר להסיר שיער עם הסנסילייט פרו? כמה טיפולי הסרת שיער אפשר לעשות במכשיר? מי יכול להשתמש בו וכמה זה עולה?
מייד תמצאו את כל התשובות עם עוד הרבה מידע חשוב על המכשיר שמביא איתו מהפיכה של ממש בעולם המכשירים הביתיים להסרת שיער.

סנסילייט פרו המכשיר הביתי להסרת שיער

מה עדיף – הסרת שיער ביתית או הסרת שיער במכון יופי?

מכשיר ביתי להסרת שיער הוא אלטרנטיבה נהדרת לתהליך הסרת שיער במכונים מתמחים: הוא מאפשר הסרת שיער בנוחות הבית, ללא הגבלת מספר טיפולים ובלי בעיות היגיינה שנוצרות באופן טבעי כאשר מספר המשתמשים במכשיר הוא רב. אבל, היעילות של מכשירים ביתיים לעיתים אינה משתווה לזו של מכשירים מקצועיים להסרת שיער. סנסיקה גאה להציג את סנסילייט פרו, שהטכנולוגיה שלו עדיפה על פני זו של מכשירים מקצועיים מפני שלצד הסרת שיער בטכנולוגיה חדשנית הוא גם מבצע בדיקות בטיחות שימוש לפני כל הבזק ומתאים באופן אוטומטי את עוצמת ההבזק לגוון העור של המשתמשים.

מתלבטים? אנחנו מחויבים לתוצאות. ניתן להתנסות במכשיר למשך 60 יום!

אנחנו בסנסיקה מבינים את ההתלבטות ואת החשש מרכישת המכשיר אשר לא ישנה את המצב הקיים, לכן אנו מציעים לכם להתנסות במכשיר ל-60 יום בתנאים מיוחדים, אתם תקבלו את המכשיר הישר לביתכם עם שליח עד הבית ללא תוספת עלות, תוכלו להתנסות במכשיר, להנות מהשימוש בו, לראות תוצאות וסוף סוף להיפטר מהשיער המיותר. בסנסיקה אנחנו מחויבים לתוצאות, אם לאחר השימוש במכשיר לא תהיו מרוצים תוכלו להחזיר את המכשיר, ללא כל התחייבות, בכפוף לתקנון.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים להתנסות במכשיר ל-60 יום במחיר מיוחד? השאירו פרטים, ונציג מקצועי יחזור אליכם עם כל הפרטים!

  לקבלת ייעוץ אסתטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להסרת שיער עכשיו אצלכם בבית

  כעת, כשהמשתמשים בישראל יכולים לרכוש את הסנסילייט, חשוב לדעת שהמכשיר עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת – בדיוק כמו זו שאפשר להשיג במכוני היופי והאסתטיקה המקצועיים, עם מספר יתרונות בולטים:

  • אם במסגרות המקצועיות לטיפולי הסרת שיער מבוצע אבחון מקצועי להתאמת סוג המכשיר ואורך הגל לגוון העור שלכם, המכשיר של סנסיקה מבצע את הבדיקה באופן אוטומטי לפני כל הבזק. לצד הבדיקה של גוון העור וההתאמה של אורך הגל לתוצאות אופטימליות, המכשיר מנטר גם את טיב המגע של המכשיר על העור – כאשר המגע של מפתח ההבזק עם אזור הטיפול אינו אופטימאלי, תתקבל התראה (אור אדום בנורית החיווי) והמכשיר לא ישחרר הבזק.
  • סנסילייט פרו הוא המכשיר היחיד שמגיע עם שני חלונות טיפול: אחד בעל מפתח רחב המתאים להסרת שיער מאזורים בשטח גדול יחסית, ואחד בעל מפתח צר יותר המתאים לטיפול באזורים קטנים ועדינים. המפתח הגדול הוא בקוטר 4.5 ס"מ – הגדול ביותר למכשירים מסוגו והמאפשר יעילות מרבית בכל הבזק והשגת התוצאות הטובות ביותר.
  • סנסילייט פרו הוא מכשיר נטען, שהשימוש בו מתאפשר ללא חיבור לחשמל בעת ההפעלה. הרבה יותר נוח להגיע למיקומים שונים בגוף – כשהמכשיר שאתם משתמשים בו אינו מחובר לשקע חשמל, ולכן לסנסילייט פרו יש עדיפות על פני מכשירים רבים אחרים שאינם נטענים. חשוב לציין כי אין עוד מכשירים מיצרניות מוכרות המציעים שימוש ללא חיבור לחשמל, ומדובר ביתרון תפעולי משמעותי.
  • סנסילייט פרו יאפשר שימוש למשך שנים ארוכות, לכל בני המשפחה. כך, תוכלו לבצע טיפולי הסרת שיער בכל אזור, בכמות בלתי מוגבלת – ללא תוספת תשלום.

   

  סנסיקה – עשור של פיתוח מוצרים מובילים ועכשיו גם בישראל

  סנסיקה היא חברת בוטיק שמוכרת מוצרי טיפוח מזה מעל עשור. כל המוצרים הנמכרים פותחו בטכנולוגיות חדישות, ובעוד שבשנים הראשונות לפעילותה סנסיקה מכרה מכשירים לאנשי מקצוע – בשנים האחרונות החברה דווקא מתמקדת בשוק המשתמשים הפרטיים, ומאפשרת להם ליהנות מאותן טכנולוגיות מקצועיות, בנוחות הבית שלהם ובמחירים מופחתים. סנסילייט פרו הוא מכשיר המיועד להסרת שיער בטכנולוגיית   RPL (Reactive Pulsed Light), והוא מציע יעילות מוגברת, בטיחות גבוהה ושימוש נוח במיוחד. ברחבי העולם, המכשיר זכה לביקורות אוהדות ואפילו למיקומים ראשונים במספר סקירות מקצועיות, באירופה ובארה"ב.

  סנסילייט פרו עם שתי חלוניות הטיפול

  שני חלונות טיפול שונים- נוחות שימוש גם באזורים הרגישים

  סנסילייט פרו מתאים להסרת שיער מאזורים שונים בגוף – ואין ספק שיש הבדל משמעותי, בין שטח הפנים של הרגליים לבין זה של המפשעות או הסנטר, בתהליך הסרת השיער. על מנת להעניק את היתרונות המשמעותיים ביותר במהלך הטיפול – סנסילייט מגיע עם שתי חלוניות שאפשר להחליף ביניהן, אחד גדולה, ומתאימה במיוחד להסרת שיער באזורים גדולים יותר כמו הידיים או הרגליים, ואחת קטנה ועדינה יותר, שתתאים יותר להסרת שיער באזורים קטנים ועדינים כמו אזורים מותרים לשימוש בפנים.

  כמה עולה להסיר שיער במכון מקצועי והאם סנסילייט פרו הוא עדיף גם מבחינת עלויות?

  במכונים מקצועיים, העלות של הסרת שיער נמסרת למטופלים לפי המאפיינים האישיים שלהם, ומספר הטיפולים שיידרש להם על מנת להגיע לתוצאות אופטימאליות. בתהליכים של הסרת שיער ברגליים, למשל, מדובר בדרך כלל על 6-8 מפגשים במרחק של כחודשיים זה מזה, ובעלות של כ – אלפי שקלים לאיזור טיפול אחד. התשלום על הסרת שיער מהרגליים אינו מקנה למטופל את הזכות להסיר שיער גם באזורים אחרים.

  לצד העלויות הגבוהות, כל מטופל חולק את מכשיר הסרת השיער במכונים המקצועיים עם כל המטופלים שכבר היו שם לפניו, ואנחנו יודעים שהיגיינה בתהליכים קוסמטיים ופרא רפואיים היא משמעותית לתוצאות ובטיחות הטיפול. לעיתים, בעיקר אצל מי שהאיזון ההורמונאלי שלו משתנה (מתבגרים בני 18 ומעלה, נשים לפני הריונות והנקות) נדרשים יותר טיפולים לתחזוקת התוצאות לאורך זמן.

  סנסילייט פרו עכשיו הגיע לישראל והוא מגיע עם אחריות לשנתיים. במכשיר אחד, תוכלו לקבל טיפולי הסרת שיער בכל האזורים המותרים לטיפול בגוף, ללא הגבלת כמות, וללא הגבלת מספר המטופלים שישתמשו במכשיר. כל זה, בנוחות ובפרטיות הבית שלכם, בלי לנסוע למכון טיפול – ובלי לחלוק את המכשיר עם זרים. נוח, יעיל, ומשתלם!

  רוצים לשמוע עוד? מעוניינים להתנסות במכשיר ל-60 יום במחיר מיוחד? השאירו פרטים, ונציג מקצועי יחזור אליכם עם כל הפרטים!

   לקבלת ייעוץ אסתטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   אם את סובלת מקמטים בין אם זה התחלה של קמטוטים סביב העיניים, השפתיים, במצח או בכל אזור אחר בפנים, או שאת רוצה למנוע קמטים
   אביב 2024 כבר כאן – ואנחנו רוצים להגיע אליו מוכנות! ים? בריכה? חופשה בחו"ל? דייט בשמלה קצרצרה שתסובב ראשים? אם גם את מעדיפה להסיר
   דילוג לתוכן